Ga naar de inhoud

Healthy met Vita!

De afgelopen weken hebben we voor alle kinderen uit het speciaal onderwijs leuke filmpjes met onze mascotte Vita opgenomen. Hierbij hebben we een aantal thema’s uit het kersverse programma Healthy Heroes aan bod laten komen. Nu de speciaal onderwijsscholen na de meivakantie weer open gaan, kijken we naar mogelijkheden om Vita de kinderen in het echt te laten ontmoeten!

Bekijk hieronder alle gemaakte video’s:

Bekijk ook deze verhalen

Team 12 RKC Waalwijk: Integrale benadering door lokale samenwerking

Bouwen aan gezonde gewoontes! Dat is de slogan van Stichting Special Heroes Nederland. Maar hoe doen wij dat eigenlijk? In deze rubriek delen wij voorbeelden uit ons werkveld. Met deze keer: Integrale benadering door lokale samenwerking: het verhaal van Team 12 RKC Waalwijk

Leerlingen De Stroom (VSO) structureel aan de slag met Art, Healthy en Sport

Djembee, voetbalactiviteiten, t-shirt ontwerpen, ninja warrior, fruit proeven: dat en nog meer was afgelopen dinsdag allemaal mogelijk voor de leerlingen van de Stroom in Dordrecht tijdens de ‘Vita on Tour’ dag. De voortgezet speciaal onderwijs school voor leerlingen van 12 tot en met 20 jaar met een verstandelijke beperking wil samen met de gemeente Dordrecht, Dordt Sport, Cultuurcentrum het Energiehuis en Special Heroes Nederland een structureel aanbod bieden aan haar leerlingen op het gebied van Art, Healthy en Sport.

Steun mensen met een beperking